Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Сервиз Меридиан в двора на Тих труд.
 Мнение Публикувано на: 06 Сеп 2010, 23:09 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 20 Фев 2008, 16:47
Мнения: 497
Местоположение: Лисабон
Историята не е за италянка, а за Лагуната на брат ми. Съединителят на въпросната е с жило със саморегулиране и тресчотка. Един хубав слънчев ден педала започна отвреме на време да прещраква и да не отделя съединителя. Обади ми се брат ми да ме пита аз му казах да си вземе хубаво жило и да го сменя. Пратих го при човек на, който уж имам доверие, но въпросният каза трябва да се сменя съединител. Питам брат ми пак за сиптоматиката консултирам с баща ми, но както и да го мислим не ми се връзва нещо. Пратих го в двора на Тих труд да търси сервиза на Дани, за който има много положителни мнения в Сервизи +. Но по погрешка брат ми попада на въпродният сервиз ,,Меридиан". Пак се обажда казва и тука искат да ми сменят съединителя. Взех вече да се чудя аз ли нещо не съм в ред. Казвам на брат ми сменяй жилото, така или иначе е за смяна да видим каква ще стане и ако нещо не е в ред след смяната щем, нещем ще извадим 400 кинта за съединител. Отива брат ми пак в сервиза и казва искам да ми смените само жилото настава, суматоха и пъшкане къв си ти що така, но брат ми като клиент си казва искам само жило. На другият ден жилото е сменено съединителя работи, но въпреки, че отделя нормално пак нещо щрака. Решавам аз, че се правим с баща ми на по-майстори отколкото сме и, че нещо изпускаме и съединителят си е за смяна. Но понеже брат ми имаше път към Русе решаваме за по-сигурно и евтино да го сменим в сервиз в Русе на, който имаме вяра. Да обаче проверката на нещата установи, че жилото при смяната не е поставено правилно и за това щрака, а на съединителя все пак нищо си му няма и си работи перефектно вече доста километри. Не искам да си мисля, че жилото не е поставено правилно в сервиза нарочно за да накарат брат ми да си смени и съединителя и да прибират пари. Наистина се надявам да е случайност или просто немърливост, а не умишлено защото иначе е повече от подла и грозна постъпка.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Меридиан в двора на Тих труд.
 Мнение Публикувано на: 07 Окт 2010, 18:11 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 18 Сеп 2008, 15:02
Мнения: 703
Местоположение: София.Лозен
Кара: Lancia Kappa 2.4 JTD
Колега според мен или е така като казваш или толкова си могат момчетата в този сервиз.А за сервиза на Дани аз го ползвам от 2г. и винаги е бил много коректен и професионалист,с две думи мноооо съм доволен от него и тези похвали тук във форума не са случайни :D

_________________
LANCIA KAPA 2.4 jtd


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов