Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 16 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Дек 2005, 18:24 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Сеп 2005, 15:21
Мнения: 1503
Местоположение: София
Кара: Lancia dedra HF turbo integrale
Там в Люлин срещу пощата са големи нещастници.Отидох да ми сменят ангренажни ремъци и ролки,но след като си взех колата се оказа че ролките не са сменени,защото не можаха да ми покажат старите а ми взеха пари за ремъци,ролки и труд.После колата пушеше и когато отидох да питам шефа как така дедрата се повреди след тяхната намеса каза че е за основен ремонт,който бил много скъп и после ме преследваше да ми я купи и също така чуваше как ми тропат лагерите на коляновия вал.Оказа се че не са зацепили правилно ремъците и след по компетентна намеса колата се оправи,но аз платих и на друг нали се сещате и още един път ролки.А относно основния ремонт и тропането незнам какво стана с тях пета дина си карам от тогава .Пазете се от такива сервизи.Съжалявам за отклонението но трябва да се знаят такива нещастници. :evil:

_________________
Изображение

ИТАЛФЕСТ-2007 Драг с две шапки.
Lancia Dedra HF turbo integrale
Тоyota Rav 4


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2005, 10:57 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 16:24
Мнения: 951
Местоположение: София
Така е, колега. Докъто си траем все ще има помияри, които да се гаврят с нас. А някои са толкова нагли - гледа те в очите и те лъже. Много от тези "специалисти" са направо експерти в тука има - тука нема. Но какво може да направи обикновенния човечец? Да се оплаче на арменския поп?

П.П.
Тези коментари все пак са за темата Сервизи / Магазини -. Там и аз съм описал неволите си това лято с един друг сервиз.

_________________
Alfa Romeo 156SW 1.9mjet Q2
Lancia Delta II 1.6ie - ex


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Яну 2006, 14:21 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 10:15
Мнения: 533
Местоположение: София
Ако аз съм на твое мято и имам фактура за извършените работи по-твоята кола ще се обърна към съда или към защита правата на клиента мисля че имаше нещо такова и ще осъдя сервиза или най-вече къмпредаването на нова тв господари на ефира.

_________________
Изображение
Lancia Delta 2.0 16v-бившата
Алфа Ромео 147 2.0 T.S.-16V 2002g-ГИ
The pleasure of driving Alfa Romeo!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Май 2006, 16:17 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2006, 17:03
Мнения: 263
Местоположение: София
Късно видях темата, нали съм сравнително нов, но е много полезна. Ще бъде интересна реакцията на сервизите. Лошото е, че не може да докажем нищо, за което сме си виновни ние, като не искаме документ. Пак от глупава, българска солидарност. Обаче, както се вижда, не всички хора са коректни. Та за този сервиз в Люлин: Има доста време от тогава. Тъкмо бях взел Ланчата и педала на амбриажа пропадна. Нямах време да се занимавам и я закарах в посочения сервиз. След няколко часа ми се обадиха, че е готова, били сменили амбриажната помпа и цилиндърче със съвсем нови и ми взеха 500 лв. (голяма сума за споменатата работа, но - имал пари дал!) Лошото беше, че не беше сменено нищо. Вероятно са направили промивка и то без да ги свалят. Оценявам, че вината е моя, че не проверих и не си поисках старите части, но това не оправдава сервиза. Изводът е да правим проверка на всичко, винаги да искаме документ и да си прибираме старите части!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Юни 2007, 21:24 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Авг 2006, 15:30
Мнения: 120
Местоположение: София
и аз сам ходил при тия нищо не става от тях една букса за запалването беше обарната тоя малумник цели 3 часа гледа бушони чете некви книшки ходи до някав магазин някви датчици взима и пак нищо и накрая ми каза че неможе да ми помогне и от там отидох в bosch в обеля в селото и веднага го оправиха много кадърни момчета от електроника разбират много


Върнете се в началото 
 Заглавие: ремонти
 Мнение Публикувано на: 24 Юни 2008, 23:02 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 19 Дек 2005, 22:33
Мнения: 43
Местоположение: София 01 Средец
Кара: Toyota Rush = Daihatsu Terios
е зависи каво са ти ремонтирали ако е нещо по окачването може и да са го направили
ама и аз съм на мнение че на тях трябва да им забранат със закон да пипат по двигател
а дали има начин да се накарат да връщат пари и ли да си оправят колата

_________________
Ключарски услуги .АВТОКЛЮЧАР.Бул"ПРАГА"№1
За аварий 24ч.Тел0888/642747


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Дек 2008, 22:43 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 11 Окт 2008, 13:40
Мнения: 907
Местоположение: София
Кара: мерцедес
ходих в тоя сервиз за моята "ермомелка" момчетата не са ме излагали ,казага ми валове изядени и повдигачи "лениви" ....
да да ама има и още хем валовете хем и клапаните играят наляво надясно из водачите им.Искаха ми 900 лв за ремонт на колата,но забележете БЕЗ ДА СВАЛЯТ ГЛАВАТА и да я погледнат кво и е....За мен това си е полвинчата работа и мърлящина....
В едно друго сервизче ще си права колата там ми искат около 1000 лв(валове,нови повдигачи,ремонт глава,смяна масло,смяна на всички гарнитури,изчистване на картера и цедката на маслена помпа от отпадаци и труд)Като разбера как се казва сервизчето и точните му координати
ще пиша за него.

_________________
мерцедес!!!


http://www.sofiawars.com/register/146367/


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Мар 2009, 11:04 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
ЬВОЬВЬХЪСЬ и nnikolay са един и същ човек!!! Да споменавам ли че е някой от горепосочения сервиз????

Колега, нямам нищо против да си правите реклама, но в правилния раздел!!! Такива жалки опити за заблуждаване на потребителите на този форум са смешни не мислиш ли? Лично аз съм идва 2 - 3 пъти при вас през годините и да ти кажа всеки път ми обаждахте едни цени... не искам да коментирам. Личния ми съвет е да се замислите за поправяне на негативното мнение за вашия сервиз в този фирум, а според мен това става с привличане на клиенти на които така да им направите нужните ремонти, че да останат доволни, на прилични цени все пак. Тогава тези клиенти сами ще поискат да напишат позитивно мнение за вас.

Лек ден.

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Мар 2009, 12:36 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2008, 17:30
Мнения: 1322
Местоположение: София
ЬВОЬВЬХЪСЬ написа:
1qwqwq


Тъкмо бях взел да се бъзикам с тоя тип, и mario ме изпревари... :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2009, 17:22 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 22 Юни 2008, 20:15
Мнения: 53
Местоположение: София
Преди карах 156 jtd,отидох до въпросния сервиз.имах една изгоряла свещ която струва 18 кинта,след работа отидох да си зема колата с новата свещ вече сменена и ми искаше 120лв за смяна на една свещ,казах даи фактура да покажа на шефа да ми оправдае разходите а тои вика аз не съм по ддс са къв се правиш,аз му казвам 120 лв за една свещ аз бачкам сума време за 120 лв и му дадох 50лв и си тръгнах и повече не искам да го виждам така наречения брадатия.преди си правех типото там и ми скъсваше гъза от пари ама все виках ок мн неща са ама вече прекали пък и няма и кои знае какви способност технически!недейте да ходите в този сервиз.

_________________
Lancia Lybra 2.4JTD 103Kw 2001


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Яну 2010, 18:50 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 14 Дек 2006, 13:01
Мнения: 112
Местоположение: София
И аз слагам минус тука. По телефона ми каза, че ми продава нова хидравлична помпа, но след като я видях се оказа свалена от "нов" двигател. Сложих я след това и виеше. Предложи ми като компенсация още една, този път стара помпа, и каза да забравя за парите. Това го нарече компромис!!!!!! А мислех там да си сменям вариатор, повдигачи и т.н. Май се отказах...


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз ФИАТ/Ланча/Дукато Люлин 2 (срещу пощата)
 Мнение Публикувано на: 04 Авг 2010, 09:31 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Окт 2008, 10:49
Мнения: 11
Местоположение: София
голям минус за тия нещастници

_________________
DELTA 2.0


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз ФИАТ/Ланча/Дукато Люлин 2 (срещу пощата)
 Мнение Публикувано на: 30 Ное 2011, 20:37 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2009, 11:21
Мнения: 49
Местоположение: София /// с. Кесарево
Кара: Lancia Kappa 2.4 JTD
след всичко казано по-горе, едва някой може да има някой, на който да не му е ясно какъв точно е сервиза, но и аз да добавя едно лично впечатление:
принципно, изглежда могат успешно да се справят с леки ремонти; най-големите рискове обаче са:
- да ти калкулират ремонт, който фактически въобще не е извършен
- да подменят, работеща и напълно изправна част с единствената цел да те поразтоварят финансово
Шефа (Николай) е пълен с фокуси от всякъде - ако не успее да те баламоса по един начин, винаги има поне още десет варианта под ръка да те прецака
в моят случай оставям колата за смяна на ангренажен комплек; след 20 мин. Николай ми звъни:
- имаш външна оптяжна ролка пред блокаж
- ОК, сменяме; к'ви пари?
- 120 лв.
- кво е това - втора употреба?
- да, ама е перфектна - по-тънко няма да намериш!
- втора употреба не става; дай-цена на нова.
- нова Breda, ама са боклуци, карат по 500 км; друг вариан - оригинална - 290 лв.

позамислих се малко, дали да не взема едно такси до AXM - на две крачки са от сервиза и същата ролка там е 258 лв. без отстъпката за форума, но се отказах - да си прекъсвам бачкането и да се разкарвам за 30-40 лв - не си заслужаваше ...

така че, колкото по-далече от <Сервиз Фиат, Алфа, Ланчия, Дукато, Ивеко>, толкова по-добре


Прикачени файлове:
1.jpg
1.jpg [ 23.5 KiB | Прегледано 13201 пъти ]
Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз ФИАТ/Ланча/Дукато Люлин 2 (срещу пощата)
 Мнение Публикувано на: 24 Апр 2013, 07:32 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
И от мен един минус... тропаше ми каренце вътрешно,цената която ми каза беше 140 лв ,покара я,слезна в канала позяпа.... можело да се наложи и смяна на външно каре,щото и на завой тропала :) Отидаx в друг сервиз,момчето я погледна,затегна болтовете на карето които се бяxа разxлабили и колата е като нова... специално се бяx позаинтересувал за цените на вътрешно каре ,ако е то и цената му е 40 лв..... значи 100 лв за труд,ако изобщо го смени. И един + за магазина AXM люлин, отделиxа ми много време, и има отстъпка за членове на форума 10%.

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз ФИАТ/Ланча/Дукато Люлин 2 (срещу пощата)
 Мнение Публикувано на: 24 Апр 2013, 14:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2007, 10:38
Мнения: 1487
Местоположение: София, The Camp
Кара: Octavia 2016 2.0 tdi DSG
Добре де дайте му една снимка на тоя шефа там. Аз съм често по Люлин може да го посетя....за по бира img187

_________________
2016 Skoda Octavia 2.0 TDI DSG Combi
2015 Peugeot Vivacity 0.05 2V
2005 Mercedes-Benz C180 Kompressor Sportcoupe LPG
1997 Citroen Berlingo 1.8 LPG
Ex: W211, 147, 159 SW, Delta GT, Dedra, Lybra SW, C2, Vectra


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз ФИАТ/Ланча/Дукато Люлин 2 (срещу пощата)
 Мнение Публикувано на: 24 Апр 2013, 20:32 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009, 11:14
Мнения: 309
Местоположение: Варна, Чайка
Кара: Lancia Kappa
LYBRAtor написа:
Добре де дайте му една снимка на тоя шефа там. Аз съм често по Люлин може да го посетя....за по бира img187


Марто, там който и да запукаш във въпросния сервиз няма да сбъркаш :mrgreen:

_________________
Lancia Kappa 2.0 20V VIS- големия кораб
Lancia Dedra SW 2.0 16V- старата любов


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 16 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов