Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Гърнета КРАФТ - пълен боклук
 Мнение Публикувано на: 19 Окт 2008, 15:53 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007, 20:49
Мнения: 190
Местоположение: София
Това за гърнетата на крафт че са боклуци си го знаех.Ама си купиш колата с такъва. След година и половина (гаранцията е една година) се случи това което очаквах ватата тръгна и се запушиха, добе че бях на олколо 40 км от софия и се прибрах някакси.Последва "шомполиране" и изкарване на това което може зада мога да ходя на работа щото нямаше какда ги сменя веднага.
КРАФТ - НИКОГА!!!!!!

_________________
Зелено комби - стерео катастрофа (от ляво и дясно)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Гърнета КРАФТ - пълен боклук
 Мнение Публикувано на: 19 Окт 2008, 16:11 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 26 Фев 2006, 11:26
Мнения: 1273
Местоположение: Русе
Аз затуй купувам полските /Полмо/ знам че са най-ефтини и въпреки че им подобриха качеството/алуминизират ламарината им/ си остават малотрайни.Никога вече Сигам,Крафт или други подобни /реномирани/ боклуци.Само съжалявам че не им дупнах по една малка дупчица /4-5мм/ в най-ниската им част за да изтича конденза/дренажче/ защото така или иначе изгниват и се пробиват точно там щом караш на газ.За сравнение цената на средните три гърнета за Темата на Сигам беше около 130лв./бяха спестили средното гърне и го върнах не го взех понеже не отговаряше на сниката/ а си взех полското Полмо което си беше досущ като моето и то на цена само 73 левчета.Сега май ще опирам до двуцефката с гъвкавата връзка/сина изпраска двуцефката в едно циментено колче не ръмжи но има мазни петна по нарезите които се получиха от удара/

_________________
Lancia Thema 834B000-стара класика


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Дек 2008, 13:29 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2008, 19:30
Мнения: 1261
Местоположение: София
Брал съм ядове с тази псевдофирма. То не е само това че вътре не знаеш какво и как е сложено ами и кривините им не отговарят на оригинала и след поставянето като почне да тропа то е едно ходене при арабите мамата си трака. Рязане, заварки и изобщо ако някак го напасват е цяло чудо. Хората са казали че евтиното излиза по скъпо.

_________________
Comfortronic


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re:
 Мнение Публикувано на: 17 Апр 2011, 12:19 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2011, 12:12
Мнения: 2
[quote="dzver"]Брал съм ядове с тази псевдофирма. То не е само това че вътре не знаеш какво и как е сложено ами и кривините им не отговарят на оригинала и след поставянето като почне да тропа то е едно ходене при арабите мамата си трака. Рязане, заварки и изобщо ако някак го напасват е цяло чудо. Хората са казали че евтиното излиза по скъпо.[/quo
ПРАВИЛНО


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов