Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: автоморга Даро
 Мнение Публикувано на: 07 Апр 2009, 23:16 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 20 Фев 2008, 16:47
Мнения: 497
Местоположение: Лисабон
Колеги ако недай боже на някой му се наложи да упре до автоморга за части, горещо му препоръчвам да пропусне тази. В сайта им адреса е ул. "Стар лозенски път" 36, но мен ме пратиха малко след Нови хан по пътя за Вакарел не знам дали се е преместила или оперира и на двете места. За да не бъда голословен ще ви разкажа на кратко моята история. Взех един форд транзит на заем да си превозя багаж и какъвто съм късметлия едно такси спря в шофьорската му врата. От там започна ходене по мъките едва намерих тенекеджия да го вземе, но все пак успях. Човека каза вратата е за нова няма смисъл да се прави ударената. След звънене по моргите намерих в Даро на цена 350лв. :fu: . Направо полудях добре че един приятел ми каза за една морга Дея на околовръсното пича там ми я даде оборудвана заедно със стъклата и кората за 150. Теглих им една на ум, но сагата не свършва до тук, майстора ми казва абе и стъпалото под вратата е много смачкано по добре да ти резнат от някой бус на части. Звъня в Дея ама нямат викам си онези от Даро ще ги пробвам пак, звъня имат. Отивам на пи.ка си лелина след Нови хан. Имат някакъв умрял бус на който степенката става ама с доста забележки, викам си за 30-40 ще я спазаря пък майстора ще я постегне. Обаче вместо 30-40 дочувам една цена от 200 кинта е напрово machinegunner jason2 :execute:. Теглих им вече не една, а няклко и след няколко минути ровене в интернет намирам обявата на един пич, че разпродава на части транзит. Степенката му в добро състояние и се спазарихме на 60лв. Така че, който няма излишни пари за телефони разговори и гориво до Нови хан, а и не му се пълни гушата на някой изнудвач да не си го причинява, обаждайки се в Даро


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: автоморга Даро
 Мнение Публикувано на: 27 Окт 2020, 19:41 
Offline

Регистриран на: 27 Окт 2020, 19:39
Мнения: 1
Кара: Lancia
100% НЕ стъпвайте там !!!!!!!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов