Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Обслужване на ниво
 Мнение Публикувано на: 08 Яну 2008, 18:03 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 08 Ное 2007, 16:15
Мнения: 31
Местоположение: София
Преди година и половина сложих на капата гуми Марангони с доживотна гаранция. След 18 месеца предните се напукаха странично. Без уговорки от Фулда ги смениха, въпреки, че според тях това е само външния декоративен слой. Вярно е, че чаках около месец, защото се оказа, че модела ,с който съм аз вече не се произвежда, затова ми доставиха новия. Смяната беше извършена в най-близкия за мене сервиз на Мотоексперт, където бях посрещнат и обслужен светкавично. И всичко това без нито една стотинка. Е, как да не пазаруваш от тези хора.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на ниво
 Мнение Публикувано на: 10 Яну 2008, 12:18 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
миро написа:
Преди година и половина сложих на капата гуми Марангони с доживотна гаранция. След 18 месеца предните се напукаха странично. Без уговорки от Фулда ги смениха, въпреки, че според тях това е само външния декоративен слой. Вярно е, че чаках около месец, защото се оказа, че модела ,с който съм аз вече не се произвежда, затова ми доставиха новия. Смяната беше извършена в най-близкия за мене сервиз на Мотоексперт, където бях посрещнат и обслужен светкавично. И всичко това без нито една стотинка. Е, как да не пазаруваш от тези хора.

Да разбираме ли като общо, че тези от Мотоексперт са пичове и от тях да си купуваме гуми, за да получим подобаващото обслужване?
Питам това, защото след 2-3 месеца трябва да си купувам 4 нови летни гуми и за това...

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Яну 2008, 12:24 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 24 Ное 2007, 22:03
Мнения: 156
Местоположение: Казанлък
Доживотна гаранция за гуми??? И след 18 месеца сменени без пари и уговорки???
Просто не мога да повярвам!!! Ще го кажа там от където си взимам гумите да видим как ще реагират.
Мама мия. :roll:

_________________
LANCIA DEDRA 1.6 i.e. 65KW-1991
ZLA835A1.000


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Яну 2008, 21:43 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 09 Май 2007, 17:46
Мнения: 684
Местоположение: Друг
Явно става въпрос за живота на гумата,а не на водача или колата.В противен случай и аз отивам.

А за марангони ми каза един гумаджия,че са много дефектни 13-ките.

_________________
Ланча К 2.4 TD SW
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Яну 2008, 11:03 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 08 Ное 2007, 16:15
Мнения: 31
Местоположение: София
Колеги, гумите ги купих от магазина на бул."Гоце Делчев" и "Дойран". Зад него е магазина на "T&N".
Огледа го правиха в центъра на Фулда -преди Камбаните в Младост. Смяната -в сервиза на "Овча Купел" Бях с предни и задни 205/60/15 модел VANTO, сега предните са VERSO. Гаранцията важи до дълбочина на протектора 1.6 милиметра.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов