Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 09 Сеп 2008, 22:29 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
:arrow:

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2008, 21:53 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
Доволен останах, даже доста :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Яну 2010, 20:43 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 20 Дек 2009, 23:50
Мнения: 83
Местоположение: София
Ноември ходих там-смяна маркуч на хидравлика,хидравлично масло(тяхно) смяна двиг. масло и филтри (маслен горивен и въздушен) пак всичко от тях+диагностика със работата-230лв.Според мен прилична цена в сравнение с някои други места.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Яну 2010, 21:46 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2009, 22:34
Мнения: 502
Местоположение: Пазарджик
Кара: Toyota auris 2014
sasho_n2 написа:
Ами постоянно не, но на около 2 000 км е хубаво да го рестартираш...ПОне аз така процедирам с моя. А иначе можеш да си сложиш за около 50 лв. симулатори и няма да имаш ядове...ПОне така съм чувал и аз...:)
колега симулатора е за wv(моя е такъв) и е 30-35 лева по спомен и нямам никакъв проблем от както съм го сложил. :wink:колата ми е 1.6 75 кончета,делта.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 19 Яну 2010, 16:27 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Така. За да може максимално обективно човек да си прави извода за сервиза искам да изкажа последни впечетления от тази събота. Ходих там, като имаше доста неща за смяна по количката ми. За смяна на следните неща :

- смяна на масло
- смяна на всички филтри
- смяна на спирачна течност
- почистване на спирачната система ( имаше запушване по маркучите към задно ляво колело, като се наложи разгабяне на част от системата и прочистване с въздух)
- смяна на всички ремъци, включително и ангренажен ремък.
- смяна на предни дискове
- смяна на предни накладки
- смяна на гарнитура на капака на двигатела
- смяна на лагери на макфиерсона
+ 2-3 други дреболий, като притягане на маркучи и теб подобни

ми взеха 180 лв. само за труд с отстъпката. Частите ги бях купил от Митака, за което му благодаря, но това е друга тема.
Та кажете си мнението, скъпо ли е или не....:) Мисля, че е нормална цена.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Яну 2010, 13:26 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 20 Дек 2009, 23:50
Мнения: 83
Местоположение: София
sasho_n2 написа:
Така. За да може максимално обективно човек да си прави извода за сервиза искам да изкажа последни впечетления от тази събота. Ходих там, като имаше доста неща за смяна по количката ми. За смяна на следните неща :

- смяна на масло
- смяна на всички филтри
- смяна на спирачна течност
- почистване на спирачната система ( имаше запушване по маркучите към задно ляво колело, като се наложи разгабяне на част от системата и прочистване с въздух)
- смяна на всички ремъци, включително и ангренажен ремък.
- смяна на предни дискове
- смяна на предни накладки
- смяна на гарнитура на капака на двигатела
- смяна на лагери на макфиерсона
+ 2-3 други дреболий, като притягане на маркучи и теб подобни

ми взеха 180 лв. само за труд с отстъпката. Частите ги бях купил от Митака, за което му благодаря, но това е друга тема.
Та кажете си мнението, скъпо ли е или не....:) Мисля, че е нормална цена.
Според мен,цената е нормална-в един друг сервиз за подобни ремонти искаха пари горе-долу колкото струва половината кола.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Не съм особено доволен
 Мнение Публикувано на: 22 Ное 2010, 12:45 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Ное 2010, 12:22
Мнения: 11
Първия път отидох за смяна на филтри и масло.. всичко мина ок не ми взеха много пари.. Втория път за смяна на амортисьори,биалетки отпред, шарнир.. - 200 лв само за труд. После устнаових че половината ми под при краката на пасажера е хлътнала..как са я качвали на подемник не знам... Когато отидох да си взема автомобила беше само един от работниците - ако съм искал отстъпка за форума да съм говорел с шефа..


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re:
 Мнение Публикувано на: 06 Дек 2010, 22:50 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2008, 17:30
Мнения: 1322
Местоположение: София
venworld написа:
Според мен,цената е нормална-в един друг сервиз за подобни ремонти искаха пари горе-долу колкото струва половината кола.

Да, тук цената е пак като за половината кола, но поне включва частите! :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз "Доктор моторс"
 Мнение Публикувано на: 22 Юли 2011, 10:09 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 15 Окт 2007, 13:55
Мнения: 40
Местоположение: София
Да вдигна темата малко - от 4 години посещавам сервиза на Луко Каракашев при нужда. При него съм сменил съединител, бензинова помпа, два предни амортисьора, както и съм обслужвал автомобила ( масла, филтри, ремъци ). Цените му са конкурентни, но работата му няма конкуренция според мен. Тук от личния му професионализъм ( г-н Каракашев е инженер) и този на екипа му, до отношението му към клиента. Съвети, оферти, опции и т.н.Помагал ми е и при извънредни ситуации - изгорих помпата :) в неделя, обадих му се и закарах с патрака ланчата пред сервиза му. В понеделник на обяд беше готова.
Има и нещо друго - много симпатичен анимационен герой е на външен вид, което си е забавно, докато пазарите ремонтите punk
Аз лично смятам, че съм намерил "моят" майстор. То е като зъболекарите - трябва да си намериш човека cheers

_________________
Lancia Dedra 1.6 Mpi, BiGas емулатор - баирът на А1 "Хемус" ме връща на 4-та...За успокоение - Peugeot 806 2.0 T


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автосервиз "Доктор моторс"
 Мнение Публикувано на: 21 Окт 2011, 16:06 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 14:58
Мнения: 59
Така като всеки е тръгнал да си казва мнението за тях нека и аз да не остана по назад.


С предишната ми кола (голф 3) ходих там за смяна на бензинова помпа,първо ми взеха 30 лв. диагностика въпреки че и бавноразвиващите знаеха за какво става на въпрос,след това ми обяви сумата от 150 лв. за помпа при което му казах че аз ще си я купя и я купих за няма и 50 лв. (не помня вече точно колко) ... след целия този "сложен" ремонт аз останах с кола която ако и сипя повече от 5-10 литра бензин в купето мирише та не се диша и не палеше на бензин ... върнах се при него той ми даде някаква добавка с която щял да се оправи проблема (40 лв.). Проблема се оправи докато не свърши бензина които беше с добавката след което пак не палеше ... Хайде пак обратно и на 3-тия път вече ми каза да му я оставя вечерта там че на сутринта да видят на студено защо така и да и направят диагностика (30 лв.) което естествено нямаше как да се случи аз 3 пъти да ходя при него и все за нещо да се връщам ... минах през първия магазин за части,взех си термо датчик,смених го пред блока с клещи и колицата заспа ...



Отивам днеска при тях че нещо от други такива майстори като тях дето ми сменяваха накладките сега задната лява гума вие на умирачка,същия човек (възрастен с очила малко говори на "р") ми вика изчакай малко сега ще я видим ... запалих аз една цигара и почнах да го чакам тва малко .... стоя говори си с някакви момчета 10 мин. тръгнаха си те каза ми "е сега ще я видим" ... продалжих да го чакам това "малко" .... отчаках си 45-60 минути и си тръгнах ...



Баща ми си кара и той колата при тях за бензинова помпа ... 3-4 пъти се връща и той ...


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 30 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов