Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Сеп 2009, 16:18 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 20 Фев 2008, 16:47
Мнения: 497
Местоположение: Лисабон
И аз съм с - . Ходих преди доста време с дедъра, понеже спря да пали нормално, а палеше след яко въртене, и след като запали не искаше да се форсира. Това на бензин на газ никакви ядове. Първоначалните ми подозрения естествено бяха за бензинова помпа. Отвам там обяснявам, казвам какви са симптомите и какво мисля, че може да е. И се започва едно сменяне на дистрибуторни капачки и кабели. На довода ми ами на газ е добре получих отговор е то колко искра и трябва на газ. Всеки човек със средни познания знае, че колата е по капризна към искрата когато се кара на газ. Изнервих се и изчезнах отидох в друг сервиз и за да няма пак умнотии ги накарах да извадят бензиновата помпа. И о чудо спукано едно от тези прословути маркучета дето половината дедри страдат от тях, сменихме го, и така се кара колата до ден днешен. Та за мен що се отнася до този сервиз е много шум за нищо.

ПП А що се отнася до отношението мога да го определя само като: ужасно


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Сеп 2009, 12:15 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2005, 16:49
Мнения: 606
Местоположение: София
Ми то като гледам този сервиз трябва да мине в съседния раздел!!

_________________
LANCIA DELTA LS 1.8VVT 16V


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Сеп 2009, 00:57 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 29 Сеп 2005, 23:36
Мнения: 31
Местоположение: София
:D Може, ама трябва да пуснеме една анкета :D

_________________
Lancia Phedra 2,2 вече 170 коньове, Alfa Romeo 164 2,5TD
Не си и помисляй да цъкнеш тук!
http://sigmasot.eu


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 18 Сеп 2009, 16:54 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2005, 20:04
Мнения: 413
Местоположение: София;кв.Бели брези
Кара: Lancia Ypsilon,Fiat Idea
filco написа:
Определено не съм доволен от този сервиз.... Първото ми влизане беше за чип. Чипа не струваше в смисъл даже имаше обратен ефект!!! Второто влизане (и последно) беше за смяна на диференциал...Колата ми престоя 5 дни без да я пипнат (извън сервиза разбира се),при положение че те ми казаха кога да я докарам!!! След това диференциала го смениха за 1 ден. За сметка на това бяха ударили вратата на колата във вратата на сервиза. Казаха че ще приспаднеме ремонта на вратата от това което ще им дължа ...след което парите за които се бяхме разбрали за смяната станаха малко повече... Не исках да се занимавам защото там ме заведе приятелче...
Другото което безумно ме дразни е реплика от сорта" Еййййй, тази кола е много зле!!! Защо си я докарал тук???" Това е като да си закараш колата на мивка и там да ти кажат " Абе, тя е много мръсна бе!!! Какво да я правим???" Ми тя ако е чиста, няма да я карам на мивка!!! :evil:
Това последното с репликата не е от този сервиз!!!


Само да вметна,че Екстриим Тунинг и Екстриим сервиз са вече 2 отделни сервиза,от около 6 месеца.Ние в Екстриим сервиз не помним да сме сменяли диференциял на Ланча скоро.Може колегите в Екстриим тунинг да са го правили,но ние не сме.Моля уточнявайте се за какви коли става въпрос,а и не забравяйте че винаги ще има плюсове и минуси.

За уточнение:
Екстриим сервиз-ремонт на всякакви италиански автомобили,всичко без тенекиджииска работа-кв.Орландовци-ул.София 27/тел.0888 198 470-за записване на часове
Екстриим тунинг-всякакъв тунинг,на всякакви автомобили-кв.Малашевци-ул.Училищна 3

_________________
Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
Fiat Doblo Panorama 07" 1.9 JTDm
Piaggio Liberty 05" 50 cc 2T


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 18 Сеп 2009, 20:24 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:11
Мнения: 1381
Местоположение: София
ЛАНЧИО ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА :mrgreen:

_________________
Lancia Kappa 2.0 /147 ЗЛАТКА бе!
Lancia Kappa Coupe 2.0 4.16 TURBO

http://www.indigodesignstudio.eu

http://www.indigodesign.eu

http://www.clubbulldog.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2009, 12:02 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2005, 20:04
Мнения: 413
Местоположение: София;кв.Бели брези
Кара: Lancia Ypsilon,Fiat Idea
Както и да е,аз трябва да ъпвам темата,всеки си решава сам за себе си,има много хора от този форум,които са много доволни от нас,просто не пишат често :wink: :wink: :wink: :wink:

_________________
Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
Fiat Doblo Panorama 07" 1.9 JTDm
Piaggio Liberty 05" 50 cc 2T


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 12 Яну 2010, 13:25 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 05 Ное 2007, 01:39
Мнения: 47
Местоположение: София
Кара: Lancia Dedra 1.8ie | Alfa Romeo 166 2.4JTD
Mury написа:
Както и да е,аз трябва да ъпвам темата,всеки си решава сам за себе си,има много хора от този форум,които са много доволни от нас,просто не пишат често :wink: :wink: :wink: :wink:


Да, аз съм много доволен и редовно ходя да си правя и двете коли там.

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e. SW
Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Сватбен блог


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 18 Яну 2010, 15:43 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2005, 12:16
Мнения: 83
Местоположение: София
Коки написа:
Mury написа:
Както и да е,аз трябва да ъпвам темата,всеки си решава сам за себе си,има много хора от този форум,които са много доволни от нас,просто не пишат често :wink: :wink: :wink: :wink:


Да, аз съм много доволен и редовно ходя да си правя и двете коли там.


еми идеята е да не ходиш редовно :)

_________________
Peugeot 306 Cabriolet 1.8 / Lybra 2.4 JTD 140 hp
Toyota Starlet 1.0 12v EP71/ Tipo 1.4
Yamaha Jog III


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Екстрийм Сервиз
 Мнение Публикувано на: 08 Юни 2012, 07:23 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2007, 22:31
Мнения: 169
Местоположение: София
Един голям минус от мен за този сервиз.Всеки прочел тази ТЕМА ще ме разбере.Дано момчетата в сервиза си оправят отношението към хората и колите,защото ми изглеждат свестни.

Извинявам се,объркал съм раздела...

_________________
Lancia Delta 1.6 75 hp 95 г.
835C1000


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Екстрийм Сервиз
 Мнение Публикувано на: 20 Авг 2014, 00:24 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 01 Сеп 2011, 00:37
Мнения: 37
Местоположение: Варна - Виница; София - Лозенец/Хладилника, Надежда-4
И още един недоволен (вече недоволен! варненската сивата либра).
Не съм мрънкач, не мисля, че съм и лош клиент - водя, казват ми какво е, плащам без да се пазаря. За мен обаче времето за ремонт е от значение, ако кажат 3 дни - да е три дни, ако кажат 3 седмици - да е три седмици, за да мога да си правя сметка, оставям ли я, други ли ще търся... Дори и да са най-добрите майстори, моткането и протакането е достатъчен повод да не стъпя повече в някой сервиз.

Първия път закарах либъра с неизвестен проблем, почити не палеше. Диагностицираха на място, пробваха, струваха - казаха: "Компютър" Седмицата която чаках я отдадох, на това, че търсеха "по-изгодната цена" за новия компютър, не че нямаше никакви оферти, след като и аз позвъних на няколко телефона. Както и да е, платих си каквото поискаха, бяха оправили и няколко други неща наследени от предишен "майстор", колата беше чудесна, а аз - щастлив, че след толкова търсене съм попаднал на читав сервиз. Но не би.

След време протече хидравликата. Обадих се, разбрахме се да я закарам да я видят и да погледнат някои други неналежащи неща, ако имат време. Днес, след една седмица чакане отидох и си я взех. За една седмица не бяха намерили време даже да погледнат къде тече. Нито извинение за пропиляното ми време, в което можеше да се оправи, нито замазване на положението с "Остави я, може да я погледнем след малко" например... нищо.

Нещата които ми направиха адски лошо впечатление:
- Веднага след първия ремонт забелязах, че са ми закичили на номерата техни рекламни ленти - еми хубаво де, ама за тези работи се пита поне, не че щях да откажа (особено, след като бях доволен). Както и да е, вече ги няма, не мисля че има смисъл да им правя реклама повече.
- Днес сутринта когато отидох да си взема колата, в момента в който ми дадоха ключа дойде друг клиент, на който казаха директно - "Вкарвай я вътре". Явно си имат контингент с който работят добре, останалите - ако има свободно време и настроение за работа.

_________________
Ex - 149.С2.046 - Злата Чибурашка - Завинаги в сърцето ми!
Ex - Lancia Ypsilon 1.2 - Кънчо с маргаритките :)
Lancia Lybra 1.8 - новия любимец


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Екстрийм Сервиз
 Мнение Публикувано на: 26 Авг 2014, 09:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005, 12:42
Мнения: 1386
Местоположение: София
Кара: Lancia
Да ти кажа и аз съм останал с точно това впечатление. Моята вися 3-4 дни при тях без да я пипнат, а уж беше уговорено. Като видях накъде отиват нещата си я взех и си я оправих сам. По стар обичай така се оказва по-лесно. Повече не съм ходил там.

_________________
LYBRA 2,4JTD 135HP


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Екстрийм Сервиз
 Мнение Публикувано на: 26 Авг 2014, 20:13 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2006, 05:59
Мнения: 623
Местоположение: София
Аз съм доволен.
Не съм от редовните клиенти защото нямах бензинова кола с години.. :lol:
Отидох при тях и колата тръгна много по-добре от преди.
А това, че понякога може майстор да не обърне внимание на най-елементарното нещо е възможно, и не е признак на това, че някой не е добър майстор. Случва се защото човекът (майсторът) мисли комплексно за по-сложните и по-важните проблеми и така вглъбен в тях е възможно да пропусне нещо елементарно. :)

За мен добрия майстор е този, който ми прави колата така, че да не ме оставя на пътя, другото са дреболии..

Относно закъсненията на ремонтите,... и в сервизите "Добър ден 500 лева!", пак се закъснява.
Вярно е, че не закъсняват по-често, ама и ние не искаме да ходим там много, много...

:lol:

_________________
http://evparts.alle.bg
City El електромобил
G-WIZ електромобил
Delta


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 32 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов