Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Бош сервиз - Пловдив
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2014, 10:31 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2008, 18:53
Мнения: 466
Местоположение: Хасково
Кара: Lancia Musa 1.4
Колеги, за мен това е сервизът в Пловдив. Не ми се ходи по майстори до толкова, че си познавам Kappa - та из основи. От близо две седмици отказва да запали, акумулаторът се държи и всичко работи. Смених си сам датчика за оборотите на коляновия вал. Преди това си я постегнах, за да мине технически преглед. Колата е със сменен двигател и на над 320к км, но е готова за каране. В крайна сметка я закарах в Бош сервиз, където съм бил само още веднъж преди години, пак с нея. Веднага казаха, че съм идвал с тази кола. Обясних проблема и я оставих. Същия ден ми се обадиха да кажат, че имобилайзера е блокирал нещо и датчика на коляновия вал не работи. Разбрахме се по телефона, да оправят първо имобилайзера, защото компютърът е след него по веригата. Оригиналният датчик е Бош и трябваше веднага да я закарам при тях, вместо да си блъскам главата заедно с колеги от форума, ама...човек се учи цял живот. Отрицателното мнение за Динекспрес ще си го напиша където трябва img181
В крайна сметка исках само диагностика. Пипам си по колата смело и се справям добре с монтьорската работа, но фината електроника е нещо друго. :auto:

_________________
Опознай Lancia, за да я обикнеш:)
Карра 5.20V VIS


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов