Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: сериозни хора
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2012, 22:45 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 30 Май 2010, 08:45
Мнения: 126
Местоположение: софия,стрелбище
Кара: Fiat Bravo-97.thesis-2005,
Днес си вкарах колата в севиз ЕКСТРИИМ АУТО-софия, и имах проблем с ел инсталацията,хората ми я приеха като в европеиски сервиз -както си пише по книгите, и си мислех че поне 2 дена ще е там но същата вечер ми званнаха и ми казаха че са готови. ЕВАЛА колата е както едно време все едно е чисто нова ,момчетата -персонала разбират от италянки,и това за мен е ++++ за този сервиз от мен.А преди това беше в александар ауто и направо ми я развалиха,да несе сърдат ама нямат ел техници КАДЪРНИ .Браво на ЕКСТРИИМ СЕРВИЗ


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: сериозни хора
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2012, 23:23 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 13 Юли 2011, 17:47
Мнения: 900
Кара: Каква кола притежавате: Зелена!
Цитат:
Днес си вкарах колата в сервиз ЕКСТРИЙМ АУТО-софия, и имах проблем с ел. инсталацията,хората ми я приеха като в европеиски сервиз -както си пише по книгите, и си мислех че поне 2 дена ще е там но същата вечер ми звъннаха и ми казаха че са готови. ЕВАЛА колата е както едно време все едно е чисто нова ,момчетата -персонала разбират от италянки,и това за мен е ++++ за този сервиз от мен.А преди това беше в александър ауто и направо ми я развалиха,да несе сърдат ама нямат ел техници КАДЪРНИ .Браво на ЕКСТРИЙМ СЕРВИЗ

Много ме кефиш.
Ама като рекламираш хората, напиши им името правилно.
Цитат:
ЕКСТРИЙМ АУТО-софия

Тоя сервиз е над София, личи си. Те са големи, софия е между другото.
А аз мразя София, защото сме били столица преди да поумнеят :)
А Велико Търново сигурно даже вече ги няма в твоите спомени от историята.

_________________
Не е ли изненадващо колко много неща, ако не ги кажеш веднага, след десет минути ти изглежда, че не си струва да бъдат казани.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: сериозни хора
 Мнение Публикувано на: 14 Май 2012, 22:41 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2009, 16:49
Мнения: 185
Местоположение: София
pampon написа:
Днес си вкарах колата в севиз ЕКСТРИИМ АУТО-софия, и имах проблем с ел инсталацията,хората ми я приеха като в европеиски сервиз -както си пише по книгите, и си мислех че поне 2 дена ще е там но същата вечер ми званнаха и ми казаха че са готови. ЕВАЛА колата е както едно време все едно е чисто нова ,момчетата -персонала разбират от италянки,и това за мен е ++++ за този сервиз от мен.А преди това беше в александар ауто и направо ми я развалиха,да несе сърдат ама нямат ел техници КАДЪРНИ .Браво на ЕКСТРИИМ СЕРВИЗ



Няма да е лошо, ако кажеш и къде се намират и някое телефонче за връзка...такива нещица полезни... :wink:

_________________
Lancia Kappa, 5.20, 1995, без VIS


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов