Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 01 Апр 2011, 15:54 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Здравейте. Искам да изразя добрите и позитивно впечетления от Медина мед. До сега гуми си купувах предимно от Диана, но реших този път да сменя фирмата и не съжалявам. Автоцентъра им се намира на бул Европа, след Околовръзното, посока Метро ( това е центъра в София, а доколкото знам имат центрове в почти всеки по-голям град). Та отидох предната събота, имаше две коли с които се справиха доста бързо. Хората ме консултираха какъв точно размер е редно да си избера, кой модел е по-подходящ и т.н. с две думи ми отделиха доста внимание като клиент. Другото нещо, което ме впечетли беше бързото обслужване в самият сервиз. Предният път в Диана ми казаха, че 3 от джантите ми били доста криви, а едната била направо в трагично състояние, като си платих уж да ми я изправят тази джанта ( 35 лв). Сега помолих момчетата в Медина мед да погледнат колко са криви джантите (въпреки, че аз не усещах никакви сътресения на колата и трептене със скорост 130-140 км/ч.) и ако е необходимо да се изправят, да ми кажат. Момчетата ги гледаха на машината и казаха, че едната била съвем леко чукната, при това на външния борд, което не оказвало никакво влияние, всичко останало било перфектно и за тях няма ниаккво изкривяване на джантите. В следствие на всичко описано по-горе съм решил гими от сега нататък купувам само от Медина мед и забравям за Диана.
А освен това ползваме и отстъпка там като членове на клуба :-) cheers

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 01 Апр 2011, 16:22 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 03 Юни 2005, 09:27
Мнения: 1066
Местоположение: София
Кара: Нек'вa Ланчa и Нек'ви Авдита!
sasho_n2 написа:
Здравейте. Искам да изразя добрите и позитивно впечетления от Медина мед. До сега гуми си купувах предимно от Диана, но реших този път да сменя фирмата и не съжалявам. Автоцентъра им се намира на бул Европа, след Околовръзното, посока Метро ( това е центъра в София, а доколкото знам имат центрове в почти всеки по-голям град). Та отидох предната събота, имаше две коли с които се справиха доста бързо. Хората ме консултираха какъв точно размер е редно да си избера, кой модел е по-подходящ и т.н. с две думи ми отделиха доста внимание като клиент. Другото нещо, което ме впечетли беше бързото обслужване в самият сервиз. Предният път в Диана ми казаха, че 3 от джантите ми били доста криви, а едната била направо в трагично състояние, като си платих уж да ми я изправят тази джанта ( 35 лв). Сега помолих момчетата в Медина мед да погледнат колко са криви джантите (въпреки, че аз не усещах никакви сътресения на колата и трептене със скорост 130-140 км/ч.) и ако е необходимо да се изправят, да ми кажат. Момчетата ги гледаха на машината и казаха, че едната била съвем леко чукната, при това на външния борд, което не оказвало никакво влияние, всичко останало било перфектно и за тях няма ниаккво изкривяване на джантите. В следствие на всичко описано по-горе съм решил гими от сега нататък купувам само от Медина мед и забравям за Диана.
А освен това ползваме и отстъпка там като членове на клуба :-) cheers

Сега ако кажеш, че и Стефан те е консултирал, цена няма да имаш :D

_________________
ex. Lancia Dedra 1.8 8V SW - 1995
Lancia Lybra 1.8 16V SW - 2002
Audi Q5 3.0 V6 TDI - 2015
Audi Q5 Sport 40 2.0 TDI - 2019


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 01 Апр 2011, 16:34 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Ами водеше се управител или зам. управител на центъра...Мисля, че беше управител на центъра - визитка ми остана вкъщи, но мога да погледна по-късно :-)

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 14 Апр 2011, 09:57 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Чак сега се сетих да проверя кой ме обслужи тогава - г-н Радосвет Вълчанов.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 18 Апр 2011, 01:06 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
Мда, моите впечатления за Медина-Мед са подобни. Малко разсеяни, но поне от към грижа за клиента са на доста високо ниво.

А в Диана - за там впечатленията ми са смесени и хем доволен от обслужване... хем ми продадоха болтове, които всъщност се оказа, че се захващат на 4мм от резбата... (Е супер качествени излезнаха като се има това предвид, но все пак го оценявам като доста опасна постъпка)...

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 26 Окт 2011, 13:16 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Отново много доволен останах от обслужването им в сервиза в София...далеч по-добре от Диана....Вярно, че се наложи да чакам около 20 мин да монтаж на новите гуми, но такъв е сезона.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 26 Окт 2011, 16:31 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 21 Яну 2010, 17:18
Мнения: 1034
Местоположение: София
дай инфо какво сложи/размер /цена?

нещо сайта на Медина мед не е читав и не работи като хората.

_________________
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
http://forum.italauto-bg.net/index.php
FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
(\\\)[___////___](\\\)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Автоцентър за гуми "Медина мед" - София
 Мнение Публикувано на: 27 Окт 2011, 09:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Ами бях писал в една друга тема за гумите - сложих Клебер 185/65/14 - лична аз от тях съм много доволен - шарката е едно към едно с Мишелина, а гумите наисттина са с една идея по-меки от други марки, но никога не съм закъсвал по планините с тези гуми. Иначе цената им е 101 лв./бр., но аз ползвам и една отстъпка там и ми се върза по 82 лв./бр. Но най-вече съм доволен от отношението към клиента, винаги препоръчват най-добро за бюджета, който имаш, дават препоръки и т.н.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов