Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




 Страница 1 от 1 [ 11 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Ное 2010, 22:17 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
И тук да драсна защото много ни улесниха живота във Варна!:)
Всеки знае че рядко се намира читав сервиз в днешно време...
Евала им правя... фирмен сервиз с народни цени! Техниката е маркова. Монтьорите, млади и кадърни момчета.
25 лв е диагностиката... без коментар. Аз им се доверих и занапред там ще е поддръжката на колата ми.

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Яну 2011, 20:15 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2011, 19:34
Мнения: 123
Може ли да дадеш адреса, телефонче ако има ще е супер.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 24 Яну 2011, 22:31 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Ако си от Варна.... след Елпром, посока летището от дясно преди Лукойл бензиностанцията е...
Адреса е: бул.Владислав Варненчик 312
тел 735373, 737383
varna@alfaromeo.bg

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 29 Мар 2012, 00:14 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2007, 18:30
Мнения: 52
Местоположение: Варна
Кара: Lancia Kappa
Аз съм с доста противоречиви чувства към точно този сервиз!
Цените им изобщо не са народни, майсторите са 50:50 има 2-3 момчета който наистина си разбират, но останалите са под всякаква критика... Ако видите едно слабо момче с обръсната коса да приема колата ви, по-добре си я вземете. /безобразен дебил./ задължително преглеждайте автомобила за липсващи вещи, това е 1 от нещата които ме отказа от този сервиз.

_________________
Lancia Kappa '99 2.0 155hp


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2012, 00:28 
Offline

Регистриран на: 22 Май 2012, 00:09
Мнения: 3
Кара: Lancia delta
На мен миналата година ми правиха оглед на ходовата част и бяха много учтиви , имало за смяна някакви гумички и всичко си доиде на мястото . не беше много скъпо , но сега ми се налага май да ги посетя отново , защото като пусна кормилото , колата си отива надясно като по конец , един познат ми каза че ми трябва реглаж на предницата ище им звъня да питам дали могат да ми я регулират. той кара фиат и ми каза че неговия след регулирането им са го приспали ( и той е захождал ). доволен е . маи това момче с голата глава му е правил регулировката


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2012, 18:24 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2007, 12:17
Мнения: 4278
Местоположение: Пазарджик,Враца
Кара: Lancia
niko_e написа:
На мен миналата година ми правиха оглед на ходовата част и бяха много учтиви , имало за смяна някакви гумички и всичко си доиде на мястото . не беше много скъпо , но сега ми се налага май да ги посетя отново , защото като пусна кормилото , колата си отива надясно като по конец , един познат ми каза че ми трябва реглаж на предницата ище им звъня да питам дали могат да ми я регулират. той кара фиат и ми каза че неговия след регулирането им са го приспали ( и той е захождал ). доволен е . маи това момче с голата глава му е правил регулировката



Как вчера се регистрира и първият ти пост е па баш в тая тема и точно онзи гологлавият пич а и сервиза са точните които се препоръчват :D

пп."Дянков" ти ли си бре :lol:

_________________
Изображение
LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000 LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000 LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046
Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp Grande Punto 1.2 LPG
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=8463


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2012, 19:49 
Offline

Регистриран на: 22 Май 2012, 00:09
Мнения: 3
Кара: Lancia delta
???
Май съм сбъркала форума . Този да не би да е на любителите на негативното отношение към всичко . Просто изразих мнение , че от посещението ми в онзи сервиз останах доволна и ми препоръчаха регулировка на колата там , а това че ти ( не те знам кой си ) си имаш лично отношение към мястото си е само твое мнение , и не виждам защо аз трябва да се съобразявам с теб . От заядливия ти тон ми лъха , че ти по скоро имаш проблем със себе си , отколкото с хората около теб ( но това е тема за друг форум ) . Та така като си мисля мненията тук са казвани от злобни и заядливи комплексари , които само в това да плюят около себе си откриват начина да се издигнат в собствените си очи . Аиде много здраве от мен !


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2012, 22:05 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
колега, колежке, ти май си сбъркал/а форума. Тона ти е меко казано неприемлив и не ми обяснявай, кой какво и т.н. Колегата направил ти забележка, е доста далеч от Варна, ама кой да гледа и не за пръв път се случва новорегистриран потребител да почне с хвалба на определен сервиз или магазин, познай в колко от случаите това се е оказвало автореклама? Сега ще те помоля да се извиниш на колегата които е направил толкова много за форума и потребителите му, че ти е трудно и да си го представиш. Тук сме малък, но прителски колектив, и такива определения като твоите са ...

п.с. "регулировка" се нарича реглаж на преден мост. cheers

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2012, 22:11 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2007, 12:17
Мнения: 4278
Местоположение: Пазарджик,Враца
Кара: Lancia
niko_e написа:
???
Май съм сбъркала форума . Този да не би да е на любителите на негативното отношение към всичко . Просто изразих мнение , че от посещението ми в онзи сервиз останах доволна и ми препоръчаха регулировка на колата там , а това че ти ( не те знам кой си ) си имаш лично отношение към мястото си е само твое мнение , и не виждам защо аз трябва да се съобразявам с теб . От заядливия ти тон ми лъха , че ти по скоро имаш проблем със себе си , отколкото с хората около теб ( но това е тема за друг форум ) . Та така като си мисля мненията тук са казвани от злобни и заядливи комплексари , които само в това да плюят около себе си откриват начина да се издигнат в собствените си очи . Аиде много здраве от мен !



Редно е/а и почти всички го правят/ всеки "новорегистрирал се" да почете малко разделите,да се представи кой,от къде е...,да спомене каква кола има и т.н....Съгласи се че подобно "появяване" като твоето и писане в конкретна тема/и то "рекламна" винаги навежда на мисъл че зад даденият "ник" стои някой от въпросният сервиз,фирма и т.н/т.е един вид скрита реклама/.
Тонът ми не е бил заядлив-напротив-всичко го казах в шеговит тон,а и п.п. ми е точно такова...
Дали имам проблем с мене си или с околните-едва ли можеш да го кажеш...Тук има достатъчно хора които ме познават и знаят що за човек съм! Не обобщавай за всички тук че са злобни и заядливи комплексари-както казах не познаваш никого тук за да даваш такива заключения!
Така че моят съвет/изцяло добронамерен/ е да влезеш в правилният раздел,да се представиш/има теми за това/ и да разгледаш форума.Сама ще се убедиш че хората тук са не това,което се опитваш да ги изкараш!
Поздрави!

пп.Докато съм писал Марио ме е предварил с поста си :wink:

_________________
Изображение
LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000 LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000 LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046
Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp Grande Punto 1.2 LPG
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=8463


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 23 Май 2012, 03:44 
Offline

Регистриран на: 22 Май 2012, 00:09
Мнения: 3
Кара: Lancia delta
Извини ме г-х Митака_71 . Явно не съм разбрала за какво иде реч . Ситуацията е следната - търся телефон на въпросния сервиз ( в гугъл - алфа ромео варна ) , за да запитам дали могат да ми направят РЕГЛАЖ :D , и виждам че в ланча форума има тема за това -яко ! Влизам в темата - откривам тел. и контакти (които вече всъщност бях намерила ) , но адски се издразних от мнението на Ением . Защото вижте - ходила съм един път там , бях доволна , мой много близък приятел ми казва че там най-вероятно ще ми направят РЕГЛАЖА :D и си мисля че там е моето място , но по долу чета мнение че ще ми окрадат колата и т.н ... Та именно злобното отношение на този Ением ме подразни и затова представих мнение (но сега като се замисля с предното си изказване започвам да приличам на него , затова по добре да спра ) Та като цяло се извинявам на всички ,които съм засегнала , не искам мнението ми да звучи като скрита или явна реклама за този и онзи сервиз .


п.с : просто исках да се убедя че телефона които имам на сервиза е актуален , а то виж каква стана .... :D . всичко най добро на форума ( в краина сметка той си свърши предназначението - да помага ) . :D


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз Алфа Ромео - Варна
 Мнение Публикувано на: 12 Ное 2014, 18:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2014, 15:12
Мнения: 3
Кара: Lancia Lybra 2.4 JTD
Здравейте, налага ми се да ходя на ремонт, стоповете ми не работят и колата сутрин не иска да пали, отделно и с аспуха имам проблеми уж трябвало да се заварява или сменя... Та има ли нови мнения за този сервиз?

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 11 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов