Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: най тъпата катастрофа
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2005, 12:01 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
преди два дена всичко тва започна.на работа се запалих и си купих бас каса(помпа)привечер отивам до моя приятел и не знайно как съм я оставил на свободна.докато му звъна на външния звънец обръщтам се и гледам колата върви с отворена връта към едно рено9 и бум goodnight онемях просто на реното шофьорската врата се бе така огънала че ме заболя сърцето.викам си сега и делтата е лом. :execute: качих се в колата,отместих я и какво да видя малко одран калник и леко издут,зейнал габарит и скъсана броня.малко ми олекна.сега какво да правя,имам начин да се кача на колата и дим да ме няма и никой ни чул ни видял. go>> моя приятел слезна и се задава към мен а аз го питам на кой е реното а той незнам и гледа вратата у ми вика удари ли го и аз да.звани на баща му и той се показа и вика на тия в къщата .отивам до вратата гледам хора седнали в градинката и пият ракийка с мезе drunk и питам кой е собственика на реното и един става от масата и идва с мисълта че трябва да премести колата но когато излиза аз му вика че съм я ударил и се почва скандал тоя почва да се вайка 2 пъти ме удряха сега пак а аз му викам споко бе човекмойта да не би да е без щети(реното едно старо без лак станало за бойдисване), дай да се разберем не гледаш ли че не съм избягал а той ще викаме полиция и тва е.аз му казвам ако искаш полиция добре но мога да ти оправя колата имам познати и си готов или да ти дам пари.а тоя дай ми личната карта(хехе не си познал бе кавал)аз му викам не но колко пари искаш и тук другите от масата полиция полиция .той ми вика дай 50лв и ми олекна като знам че до никаде е с тия пари.дадах му парите като ги видя се усмихна всички млъкнаха стисна ми ръцети 2 пъти и тва бе за вечерта.на другия ден съм на работа и карам микроба.спирам пред обекта и бум гумата се пръсна.и така на татък

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2005, 13:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
А ето и какво се случи на баща ми преди 2 години. Беше тогава с Карра-та която има теглич за каравана отзад. Паркира си човека на редовното място. Отива да си върши работата и като се връща с очите си вижда как спрялата зад него кола бавничко се доближава към него. Вътре е нямало шофьор. Явно собственика е забравил да включи на скорост. Засилва се...засилва се...и бум в теглича :P (ето за това е хубаво да имаш теглич) На Карра-та нищо и няма а на другата и се начупила бронята. Обаче моя старец е голям гадняр. Качил се в колата...почакал 3 минути и запалил колата. Пред Lancia-та имало друга паркирана кола. Дал нашия човек на първа и излязал от мястото за паркиране. Спрял...и чакал да види какво ще стане :lol: ...голям идиот. Колата се пуснала пак по инерция надолу...обаче един човек с колело я видял, понеже минавал покрай нея...скочил от колелото и започнал с едната ръка да бута колата нагоре, с другата държал колелото да не падне...и започнал да крещи "ПОМОООООООЩ!" Като ми каза после щях да се пръсна от смях...хич не го слуша китарата моя старец punk

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2005, 16:39 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2005, 01:32
Мнения: 769
Местоположение: София
е тва определено е гадна постъпка.

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e.LE
Nissan Primera P11 2.0TD
http://www.verticalworldbg.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2005, 16:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Прав си, не го защитавам...можеше поне да сложи един камък...

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2005, 17:13 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2004, 19:04
Мнения: 1893
Местоположение: Варна, Ямбол
Sraaaaa написа:
Прав си, не го защитавам...можеше поне да сложи един камък...

Да бе можеше и бронята да му залепи.Аз също съм изпадал в такава ситуация а небесно синото ми трабанче.

_________________
Голяма бела!!! В памет на FOKO!!!



Lancia Delta HF turbo
Lancia Thema хубава ама дърта
Lancia Дедра друсаща доста 159B9000
Lancia Delta2 835C1000
Lancia Kappa 838А1000 това е колата за мен
ALFA ROMEO 166 2,4 JTD сегашната любовница


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов