Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: ТОВА ИЗМИСЛИЦА ЛИ Е?
 Мнение Публикувано на: 20 Апр 2005, 15:28 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2005, 13:24
Мнения: 709
Местоположение: София
Кара: Lancia Dedra
http://ide.li/modules.php?name=News&fil ... le&sid=593

_________________
::::: Dedra 1.6 LS SW 159B9.000 :::::
::::: Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::
::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::


::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Апр 2005, 20:26 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2005, 23:36
Мнения: 268
Местоположение: София
Изобщо не е измислица, ако си си имал работа изобщо с някоя БГ институция - ще ти стане ясно че всичко в България е точно така устроено. И този човек няма да иска да стъпи повече у нас, за съжаление такава ни е държавата и всичко е измислено от малоумници или се контролира от такива:(

_________________
Audi A4 1.8 20V 125HP Изображение
VW Golf 3 GT 1.6 101hp 96"
Opel Vectra A (Вежда) 1.8 90hp
JBL - Pro Sound Comes Home


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Апр 2005, 20:48 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
НЯМАМ ДУМИ...
Само едно мога да кажа..."Пази боже!"

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Апр 2005, 21:04 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2005, 21:28
Мнения: 156
Местоположение: София
Обичам РОДИНАТА, мразя държавата. В случая ми се струва повече от правилно.

_________________
Който иска - намира начин.Който не иска - намира причина!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Апр 2005, 22:04 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
За съжаление не е измислица аз минах по подобен път, само, че по-кратък благодарение на приятели и сега в Юли се страхувам да си дойда, че може да немога после да се върна, написах там и тук ще напиша имам за всички тях приготвено по едно въже в багажника и ако, през Юли само ме пипнат ще стане много ама много интересно и неприятно за някой хора не искам да споменавам имена, защото все пак искам да си дойда и да се върна после, честно казано, ако не ми истичаше паспорта не бих се усмелил да се впусна в такова приключение. Много си обичам България, но тази бюлокрация убива всеки хубав спомен в нея.

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Апр 2005, 22:38 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Имах наскоро сблъсък с проблем от подобно естество. Откраднаха ми всички документи в една дискотека ( книжка, талон, лична карта, дебитни карти, студентска книжка...всичко!) Бях гол като пушка! Ако знаех какво ме чака в полицията щях да си сложа въжето и да скачам... Дежурния олигофрен ми обясни, че когато дадена кражба се е извършила в автобус, дискотека и т.н. това е било равносилно на загубване на документи и следователно ще трябва да си платя за всичко както поп. Направо ми се ревеше. Заплатата ми беше в портофейла който бяха задигнали барабар с документите и бях на червено а документите ми просто бяха жизнено необходими понеже работих с автомобил и ми трябваше книжка. Следователя ми каза, че ако искам да не си плащам ще трябва да изчам един месец да мине следствието, и евентуално да се види дали ще се зачете като кражба...ама как да чакам като ми трябват документи. Попитах ги дали могат да ми издадат някакъв временен документ който да послужи пред юридическите институции и КАТ докато станат готови новите ми документи. Отговора обаче беше "НЕ!". Защо? Така и не разбрах. Карах един месец колата на тръни и постоянно очите на 4 за дебнещи патрулки. Голям късмет извадих че никой не ме спря за проверка. Платих си бърза поръчка, но изработването на документите закъсня с 4 дни за което все пак не ми върнаха пари :evil: Прелитах от гише на гише като летящия холандец....чаках на километрични опашки за някакви въшливи подписи, докато служителките си обсъждаха на кафенце какво са правили през почивните дни...Няколко от чакащите поздравиха майките им няколко пъти :wink: В един от чакащите дни трябваше да дам екземпляр от платежното което ми дадоха от касата, за да покажа че съм си доплатил от нормална на бърза поръчка. Дадоха ми 2 екземпляра. Дадох ги и двата на служителката на бюро "Подаване на документи за лична карта"...тя си ги прибра и двете. След това газ до КАТ...да им покажа и на тях че съм доплатил за бърза поръчка понеже отначало бях пуснал бавна. Колежката на гишето ми каза любезно "Мола ви покажете екземпляр от платежното"...и аз като ококорих едни очи..."Ама колежката в полицията ги взе и 2те и не ми върна нищо"..."Ами съжалявам но ще трябва да покажете екземпляр от платежното"...Как ми кипна...но не си го изкарах на любезната а се запътих към онази дрисла в полицията. Прередих всички и съвсем любезно и казах със страшно спокоен тон (което в такива случаи е доста необичайно за мен) "Извинявайте, преди малко бях тука и ви дадох 2 екземпляра от платежното. Вие не ми върнахте нищо, а колежката ви в КАТ ми иска също един екземпляр. Бихте ли били така любезна да проверите папката с документите ми понеже съм сигурен че прибрахте и 2та екземпляра там"....Манееее....пишмян станах, че и казах това. Така ми се разкрещя, че ми идеше още веднъж да си платя само да млъкне - "Вие...как може да ме обиждате така. Изгубили сте си си платежното а сега мен обвинявате. Как не ви е срам? За какъв се мислите?"...бреййййй като ми кипна...само 2 думи и казах и млъкна. Изнервена започна да търси досието скимтейки нещо и след като го намери последва едно такова изречение "Аааа...ама извинявайте господине...ето ги 2те платежни...заповядайте....лек ден...". Има и още доста подробности но тях ще ги пропусна...само ще кажа че Шофьорската книжка, талона и личната ми карта ми седнаха към 130лв и 1 месец чакане. ПАЗЕТЕ СИ ДОКУМЕНТИТ....А И ДРУГИТЕ ПРИНАДЛЕЖНОСТИ! Какво ви чака ви е бедна фантазията!

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Май 2005, 23:26 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 01 Мар 2005, 23:40
Мнения: 35
Местоположение: Balchik
Кара: Fiat Punto
Като прочетох статията направо ме хвана срам, че живея в България! Най-лошото е, че навсякъде е така!
Да не му се налага на човек!!!!

_________________
най-добрите коли


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Ное 2005, 14:44 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 12:25
Мнения: 736
Местоположение: София
Кара: Škoda Octavia
Направо ми се реве :cry: може ли това да е държава, кандидат-член за ЕС???

Смятам да понатрупам още няколко месеца стаж (за подобряване на CV-то) и да търся начин да се отскубна!!!

Както искате го тълкувайте - това е положението за обикновените хора, "мазните говеда" нямат нашите проблеми ranting smackbum

_________________
Път без препятствия обикновено не води до никъде!
Имах Lancia Dedra 1,6 LE S.W. 159B9.000


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Ное 2005, 16:42 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 12:25
Мнения: 736
Местоположение: София
Кара: Škoda Octavia
и още едно допълнение към "това измислица ли е"...

http://ide.li/article917.html

_________________
Път без препятствия обикновено не води до никъде!
Имах Lancia Dedra 1,6 LE S.W. 159B9.000


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов