Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Едно на милион...
 Мнение Публикувано на: 16 Юли 2006, 00:57 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005, 20:22
Мнения: 374
Местоположение: Перник
Искам да ви разкажа за нещастието с любимата кола ... така ... отидохме с баща ми в Студендстки град при Краси Харизанов напълнихме климатроника показаниата бяха 4,5 градуса не можех да съм по доволен(като тръгне на море ще ми е супер) на връщане от божурище нещо "истреска" отпред почудихме се какво е , но бях сигурен че климатроника е наред след което като го пуснах на другият ден духаше само топло.Почудих се и хоп в сервиза в Ст.Град проверихме фреона беше на 0-та бреи 700грама почудихме се а няма следи от теч.При което качихме колата на канала (с трудности дори на излизане счупихме предният споилер)и какво да видим компресора на климатроника излгеждаше като след обстрел от пистолет една дупка но все едно ч бях направил нарочно след ,което видяхме полуаската и едната гаика беше "претърпяла" удар след което установихме че докато сме карали някакъв болт или нещо подобно ,което е било на пътя е попадноло под гумата след ,което гумата го е хвърлиа на полуоската при скорост от 120км/ч като е ударила "нещото"(болт или каквото и да било") го е "изстреляла" директно в компресора и го е пробила.По думите на всеки които го видя е Едно на милион :( :( :( Успокоявам се с факто единствено ,че не е уцелила двигателя :| и това ,ако не е лош късмет... :(

_________________
Дедра Турбо Homeedition


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Юли 2006, 10:38 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2005, 13:36
Мнения: 2804
Местоположение: Русе - 0898 477 656
Кара: KAPPA 2.0 VIS - ZLA83800002053545 - 838А6000268799
http://carendar.com/public.php?offset=5 ... ic=0&name=
Бе то като екшън - ама соц.!!!

Как така болт - пък и при 120 ще пробие корпуса на компресора, след като са го подхвърляли насам-натам из много тясно място, а и като знам кое къде се намира ?!?

Може да е имало дефект в корпуса или някой да му е "помогнал" да се дефектира точно така - но това с болта - не ми се вярва ако ще и на милиард да е!


Я направи някоя снимка на тая дупка.

_________________
Изображение
Изображение
ЕХ - DEDRA 2.0 i.e. - 835A5.000 - 120hp - BRC - "СТАНКА НЕВЕРОЯТНА"


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Юли 2006, 17:00 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005, 20:22
Мнения: 374
Местоположение: Перник
Обещавам до няколко дни да го снимам да покажа :wink: повярваи ми не е толкова тясно :wink: [/code]
П.С. Малко поправка значи болта е изпаднал от компресора при което карето го е истреляло обратно но в друга траектория и тогава компресора е бил пробит ,снимки явно няма да мога да кача евентуално като започна да го оправям (но първо трябва да искарам някои лев) :idea:

_________________
Дедра Турбо Homeedition


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов