Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Още едни корумпирани!!!
 Мнение Публикувано на: 06 Апр 2006, 13:56 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005, 10:13
Мнения: 368
Местоположение: Казанлък
Реших и аз да пиша след като прочетох "Една ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНА история!"
Та нешия случаи беше много по лек отколкото на човека.
Случката се развива на 1.4.2006
Намерих МНОГО евтин компютър в интернет които си струваше да се вземе. Позваних на телефона без дори и да си правя труда да пиша маил. Обявата беше реална компютъра се намираше в Габрово. След кратък разговор с баща ми го навих да ходим в Габрово. На около 10тина км. преди Габрово ни спива познатата бяла Астричка. Искаха документи на колата. Е всичко беше ток. Катаджията се качи в астрата но отзад. Ние си останахме в дедратано. Изчакахме го след около 5мин. напрежени слезна този коъто беше отпред и донесе апарата за духане(не го нзам как се казва) алкохола се оказа супер малко. Дръпна баща ми настрани и му казал ако неиска да има проблем да отиде в барчето което се намира накилометър два от там кадето те са спрели. Е отидохме след като баща ми си поръча кафе а аз натурален сок сметката беше 20лева. Баща ми извади и плати без никакви разправий.
Е кажете сега КАК ДА НЕ ТЕ Е СТРАХ ОТ ТЯХ.

_________________
алфа 156 1.8т.с.
кадет ц16нз


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Апр 2006, 21:44 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2006, 18:58
Мнения: 258
Местоположение: Русе
Пич аз ще ти кажа дали да тее страх преди около няколко месеца ми се сличи абсолютно същата случка случи се обаче близо до В.Търново та спират ме те и ми проверяват документите сичко е 6 Обаче пичовете ме виждат че съм сам и решават да се ебават ама не улучиха човека :lol: Викат ми те спри на входа на едно село (забравих го кое беше 10 20 нелометра преди търново) та карат след мене те и спирам на уроченото място и ми се прават на гъзета дръпнаха ме те встрани от колата и викет даи лев да си стигнеш спокоино там накъдето си тръгнал :wink: Викам аз нямате проблеми :lol: :lol: а пък точно щях да обменям пари и имах дребни по 5 и по 10 стотинки :o :o и вадя ас от колата една кисия :lol: те гъзетата си мислят че направиха удар ама уви обаче бяха сигорно към 10 лева на жълти стотинки ония геитари останаха с отворени оста и си седнах аз в бегачката и да ме няма доволен от онемялата им физионамия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: та въпроса е да не се шашкаш :!: :!: :!: :!:


Прикачени файлове:
policeA008.jpg
policeA008.jpg [ 49.78 KiB | Прегледано 4654 пъти ]
police073.jpg
police073.jpg [ 61.31 KiB | Прегледано 4653 пъти ]
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Апр 2006, 10:23 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2005, 01:32
Мнения: 769
Местоположение: София
A защо е трябвало да карате до входа на някакво село, ами не са ти го казали това за парите на място????!!!!???!?!?

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e.LE
Nissan Primera P11 2.0TD
http://www.verticalworldbg.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Апр 2006, 10:29 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005, 20:22
Мнения: 374
Местоположение: Перник
Ако сте изрядни на куките не трябва да им се спичате последният път ни спряха в софия (на княжево) и тоз вече 10 минути ми даржа личната карта и документите на шофиора . Слезнах от колата и му казах че бързаме тоя ме излгеда и каза да си се кача в колата при което тоя дето караше откачи от чакане (не за друго щото ни спираха за 3-ти път) и почна да вика и да се нерви тея куките го погледаха така и му върнаха документите :lol:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Апр 2006, 10:59 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2006, 18:58
Мнения: 258
Местоположение: Русе
Караха ме да спирам до него село защото явно неискаха да остават на главния път където всеки може да ги види и затова предполагам, не съм ги питал :?:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Май 2006, 18:12 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 23:28
Мнения: 122
Местоположение: Пещера/Пловдив
Мен пък,да ви се похваля ме спряха за пръв път в събота,Пловдив.И познаете какво ми искаха-Пещерска гроздова :lol:

_________________
Изображение
Lancia Dedra 2.0 i.e '91 -my ex love


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Май 2006, 18:22 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2006, 18:58
Мнения: 258
Местоположение: Русе
Браво бе и ти како бяга до магазина или са видели че имаш :?: :?: :roll:

_________________
Lancia Delta 1 1.6 105к.с. НА ЧАСТИ


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Май 2006, 19:12 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 23:28
Мнения: 122
Местоположение: Пещера/Пловдив
Виж от къде съм и после приказвай :lol:

_________________
Изображение
Lancia Dedra 2.0 i.e '91 -my ex love


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Май 2006, 20:13 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2006, 18:58
Мнения: 258
Местоположение: Русе
Хе хе хе :lol: :lol: :lol: вие там како без пещерска не излиза те аа :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Lancia Delta 1 1.6 105к.с. НА ЧАСТИ


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Май 2006, 23:09 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 12:23
Мнения: 425
Местоположение: Перник
Ми мен миналата година ме спряха малко над черният коз там дето се събират двете платна.Та аз пътувах от Перник за София и я бях понастъпил малко повече .Полицая ми вдига палката .Аз си спирам и той почна да ми крещи-Знаеш ли с колко караш за къде бързаш :evil: .Аз си затраях и му казах че бързам за работа.Той ми вика радара показва 127 км в час.Сега си превишил с над 50 километра .Идва в същия момент и другият Полицай от Астричката и ми вика : МОМЧЕ НИЕ СМЕ СКЛОННИ НА КОМПРОМИС.ТИ ЩЕ ОЦЕНИШ ЛИ НАШИЯ ЖЕСТ Ми казвам да и той ми вика ДАЙ 10 ЛЕВА И БЕГАЙ .Сложих си ги аз до талона с точките парите и му ги подавам.Взе си парите и ми вика: ДРУГИЯТ ПЪТ КАТО ТЕ СПРЕМ ДА ЗНАЕШ АКТ :mrgreen: . Та мисълта ми беше че понякога е по добре да им дам пари щото имаче акта щеше да е по голям а и точки .А и ми викаше че имал право с над 50 км/ч да ми вземе книжката :( а това не е хубаво :?:

_________________
Lancia Kappa 2.4 tds


Върнете се в началото 
 Заглавие: Уважение
 Мнение Публикувано на: 02 Май 2006, 23:41 
 
Колеги, за пореден път ви моля за уважение към пазителите на реда, полицаите.
Аз мисля, че започнаха много добре да си вършат работата напоследък и мисля, че повечето са честни и доблестни хора.
Аз лично им вярвам. :)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Май 2006, 07:57 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
Paco за дребни работи като колан е хубаво да се минава с 10лв,но това са били 50км/ч над допустимото - 127км/ч не е малко.Така ставаш опасен за себе си и околните.Аз сега съжалявам,че когато изгубих бамбината си заради превишена скорост нямаше полицаи преди това да ме спрат да ми пляснат един хубав акт.Можеше да съм с Акт,но щях да съм с кола.

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Май 2006, 14:37 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 23:28
Мнения: 122
Местоположение: Пещера/Пловдив
Да,аз пък влязох в забранена улица и то без колан :oops: Въпреки това,уважаваните от мен(до някъде) ;) полицаи се смилиха над мен :wink:
Е пък ако имах Пещерска(жалко защо ли свърши) :lol: щях да ги почерпя с удоволствие cheers

_________________
Изображение
Lancia Dedra 2.0 i.e '91 -my ex love


Върнете се в началото 
 Заглавие: полиция
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2006, 14:07 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2005, 00:01
Мнения: 24
Местоположение: Пловдив 03 Западен
Тази зима си се прибирам от Франция,а веднага след Калотина точно на първите куки пред София,гражданската отговорност беше изтекла,но иди им обясни че те е нямало 8 месеца в родината,а си минал границата преди 10мин.Обаче като искараш еврота стават много разбрани даже и кафе почерпиха.Е тва е правосадие.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов