Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Историята за фалшивия купувач
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2006, 02:57 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Здравейте колеги, много отдавна не съм писал и влизал в хубавия ни форум виждам че се е разрастнал и разхубавил с готини хора и ланчии, причините да се загуба толква време са две, както знаете продавах си ланчията личната и още една преди нова година, и двете имаха договорен клиент като моята, трябваше да я натоваря на един автовоз за България поръчан от въпросния купувач, а договорката беше да се срешнем на немско-австрииската граница, на въпросния ден във въпросното време бях на границата,но такъв автовоз не дойде и след като се обадих в България въпросния човек си беше исключил телефона и явно си е сменил и сим картата защото повече не отговори на този телефон, заради което вързах един колега от форума, че ще му продам и джантите които с въпросния автовоз трябваше да пристигнат в София по празниците дулго време ми беше крив света форума ланчиите и всичко подобно, както и да е за мое щастие излязах от финансовата криза и сега вече не ми се налага и да я продавм красавицата ми само трябва да и оправя регулатора на алтернатора и пак я подкарвам, втората и по важна причина е че преди около 1 месец две скинарчета ми направиха краш тест :tweak: на главата и едвам ,от скоро съм в движение, но както се казва случват се такива неща, конкретни имена, прякори и телефони няма да споменвам защото след краш теста на главата, подписах пред себе си договор за конфиденциалност на информацията която съдържа празноглавието ми и си купих една статуя с трите маймунки, ни чул ни видял и т.н. За заключение ще кажа само, че много се радвам от това че отново съм във форума а ако някой субект със сребристо БМВ старата тройка с регистрация РВ ХХХХ АВ да ви предлага внос на коли от Италия и Германия не му се връзвайте, а му кажете че чешкия ланчия клуб ще му направи ДИНО ТЕСТ на майка му! Нищо лично към никой. /ако поста ми не отговаря на правилата моля да бъде изтрит/

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Мар 2006, 15:10 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2005, 09:50
Мнения: 455
Местоположение: София
Кара: на пълна газ
надявам се няма упрек към мен!

_________________
AR 156 Crosswagon

и ако обичате не ми зимайте аватара щот се сърдя!!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Мар 2006, 22:48 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Дек 2004, 00:14
Мнения: 1361
Местоположение: Пловдив
Аз пък искам да се оплача от продавачите. днес си грабнах гъза от пловдив до софия за да видя така харесаната от мен дедра (обявата мистериозно изчезна днес от мобилето) та отивам аз в софия срещам се с продавача и гледам аз колата нещо хич неси мяса с тая от обявата , влизам вътре гледам старото табо, тази на снимката беше с новото табло, гледам стъклата ...6 .....5 година, в обявата пише ноември 98. Викам на оня, ябе тва табло кво ства тука. Тои вика- ааа тя оная на снимките е само така за пример. Еми да му е....а м.......та аз да несъм минал 150 километра за да видя съвсем друга кола, гърнето му падноло по пътя и го носи насипно в багажника, газоват била с ламбда контро-дрън дрън, съвсем обикновена газова ни контрол ни имолатори ни нищо. Абе кво да ви кажа, ако си мислят че така се продва кола ........ и то на фен на ланча........ та на сичко отгоре и един голфаджия там тръгнал да ми обяснява ква кола била и как вървяла. Мен така ми кипна че колата не е тази за която я мислех че само ми беше до голфаджи разбирачи. :evil: Е поне разгледах горублене, бааа маааму много коли там бе ама от наще няма много.

_________________
Правило № 1- Нещо, което работи не се пипа!!!
Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
Правило № 3- Винаги спазвай правило 1!!!
DEDRA (EX) Bravo (EX) Lancya Y (ex)
BMW X3 E83 3.0D 218hp-AT : Dedra 1,6i 78hp


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2006, 21:40 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2005, 23:36
Мнения: 268
Местоположение: София
slavi написа:
Аз пък искам да се оплача от продавачите. днес си грабнах гъза от пловдив до софия за да видя така харесаната от мен дедра (обявата мистериозно изчезна днес от мобилето) та отивам аз в софия срещам се с продавача и гледам аз колата нещо хич неси мяса с тая от обявата , влизам вътре гледам старото табо, тази на снимката беше с новото табло, гледам стъклата ...6 .....5 година, в обявата пише ноември 98. Викам на оня, ябе тва табло кво ства тука. Тои вика- ааа тя оная на снимките е само така за пример. Е поне разгледах горублене, бааа маааму много коли там бе ама от наще няма много.


Е това е..... е на нищо не прилича, трябваше да се обадиш поне да пием по бира - да не си идвал зян, а на Горубляне само лъскави боклуци с по един бон отгоре на реалните цени.

_________________
Audi A4 1.8 20V 125HP Изображение
VW Golf 3 GT 1.6 101hp 96"
Opel Vectra A (Вежда) 1.8 90hp
JBL - Pro Sound Comes Home


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2006, 22:11 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Дек 2004, 00:14
Мнения: 1361
Местоположение: Пловдив
Споко колега аз за бира ще доида специално да си ви видя на някоя среща в софия. Може да направим и някоя лека разходка до витоша или там на някоя от близките ви планини:)

_________________
Правило № 1- Нещо, което работи не се пипа!!!
Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
Правило № 3- Винаги спазвай правило 1!!!
DEDRA (EX) Bravo (EX) Lancya Y (ex)
BMW X3 E83 3.0D 218hp-AT : Dedra 1,6i 78hp


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов