Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




Автор Съобщение
 Заглавие: За черните джипове и боговете!
 Мнение Публикувано на: 01 Мар 2006, 23:37 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Тази вечер ме изкараха от нерви както не се беше случвало от много време! :evil:
Прибирам се по магистралата и застигам в лявата лента 2 черни джипа Мерцедес движещи се с около 80км/ч. Покарах малко след тях ... викам ще се сетят да мръднат в дясно или ще побързат ... ама не. Минах в дясно и ще ги изпреварвам от дясно... при което задния ми сече пътя, аз пак се мисля за тъп и викам сетиха се.... Минавам в лявата лента отново, оня пак ме сече отпреде! Първия си кара тежкарската , задния го покрива!!! Натоварих се мнооо яко! Ръчка ляво дясно оня ме притиска странично и не ме пуска! Обаче жената се развика и се оттеглих!:( Ако не беше жената определено щях да направя някой простотия защото афекта ми беше много як!!! Направо полудях!
Какви са тия дето се мислят за ГОСПОД!!! Дебилите с дебели вратлета!!!
Веднага се сетих за скорошните събития в Русия и митинга на шофьорите против сините лампи! Предполагам чухте за случая... когато шофьор не успял да направи път на "черен" автомобил със синя лампа и загива при последвалата катастрофа!
Е нашите дебилчета даже и лампи не си слагат, те са още по велики!


Оставям 2 реда за да си цензурирам писанията!
Изводите ми са че ако в тази държава се разреши притежанието на оръжие, ще има много жертви... А на Господата които се заблуждават че са хванали Господ за шлифера...им пожелавам искренно спукана гума при висока скорост... за да си изяснят положението... А за органите на реда.... нека се посмеем!:)
Съжалявам но както се вика - газ пикая!

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 00:52 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
Колега сблъскал си се с БГ реалността. И на мен ми е писнало от тези.... Нагъл съм с тях доколкото мога...Но като знам после КАТ на кой ще е*е маиката внимавам какво правя.... Пък и те какво биха ми направили :? Абе газ покрай черните им трупчета и не го взимай навътре.

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 01:11 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 23 Яну 2006, 22:14
Мнения: 541
Местоположение: София
Dedra 2.0 написа:
Колега зблъскал си се с БГ реалността.И на мен ми е писнало от тези....Нагъл съм с тях доколкото мога...Но като знам после КАТ на кой ще е*е маиката внимавам какво правя....Пък и те какво биха ми направили :? Абе газ покрай черните им трупчета и не го взимай навътре.


Лесно е да пишеш като не си там и аз съм бесен на такива майка им абе родата им да machinegunner
МНОО СА spam

_________________
Dedra integrale май била:) ау и с Турбо


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 10:20 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 25 Окт 2005, 13:41
Мнения: 72
Местоположение: София
Така е колега и аз съм привърженик на свободната продажба на оръжие :evil: :evil: :evil:
Ма за съжаление в нашта любима страна силата е на тяхна страна а и закона също :evil: :evil: :evil:

_________________
Alfa Romeo 145 Boxer 1.6


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 10:50 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 16:24
Мнения: 951
Местоположение: София
Стига с тези оръжия бе хора! Дайте да се изпотрепем. И без това останахме малко Българи в тази страна, ами и патлаци ще вадим. Според мен оръжието трябва да се забрани дори и за полицаите. Само спец. отрядите трябва да разполагат с огнестрелно.

Относно мутрите: Повечето от тях не доживяват старини, така че майната им.

_________________
Alfa Romeo 156SW 1.9mjet Q2
Lancia Delta II 1.6ie - ex


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 10:53 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2005, 01:32
Мнения: 769
Местоположение: София
Това със свободната продажба на оръжие е пълно безумие, надявам се и вие да го осъзнавате! ! !
Както ТИ можеш да си купиш пистолет, така и някой друг ще може да си купи и какво следва?! На всяко кръстовище ще има по 1 труп, щото някой се нервирал много. Айде мислете малко по-трезво, моля;)

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e.LE
Nissan Primera P11 2.0TD
http://www.verticalworldbg.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 12:33 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
То ясно че ще има много жертви... казах АКО , не че съм привърженик.
Привърженик съм на ясните правила ... и то за всички!
Но в момента е пълна анархия и ние сме едно нищо! Трябва просто да си кротаме ... по ниски от тревата и по тихи от вятъра ли беше приказката...
Е това е гадното и когато ти го покажат, съвсем гадно ти става... иначе поне си живееш в измисления си свят...

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 13:10 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 05 Окт 2005, 22:01
Мнения: 368
Местоположение: София
И аз да споделя какво става вчера та значи карам си аз по един път в люлин двупосочен ама неможеш да изпревариш няма място трябва да влезнеш в насрещното и карам си аз и някав пич с Мерцедес Е класа отбил в дясно аз си карам със 50-60 някаде и пича изведнъж решава да влезне в движението но лошото беше че аз бях твърде близо до него и на дъжда най-вероятно щях да паркирам в него и влезнах в насрещното добре че нямаше коли иначе щеше да стане серозно птп няма думи сега като е с мерцедес трябва да си тръгва без да гледа в огледалата щото си мисли че всички му правят път :evil:

_________________
Изображение
Lancia Dedra 1.6.i.e 90ph

Някои живеят по правилата,други ги пишат!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 13:39 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2005, 18:02
Мнения: 244
Местоположение: София
Aбе колега представям си какво ти е било - аз се ядосвам само като го чета това. Айде хубаво движат се от ляво преживява се, ама що не ти дават да ги минеш - да не би да са мислили че искаш да минеш покрай тях и да стреляш :D по шефа им- ама кво от това да правят път - пътя не е техен :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
И на мен един така ми се прави за малко на интересен, ама се огледа малко и картата за паркинга служебния(тази на колата отпред) нали ми е с знамето и герба и прилича на такава от МВР и разни такива министерства се дръпна :D

_________________
145 1.8 TS -Еx;156 2.4 JTD SW- Ex
Аlfa Romeo 164 Super 2,0 TS 1994
Аlfa Romeo 155 2,5 V6 12v 1992
Аlfa Romeo GTV 3,0 V6 24v 2001


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 13:53 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Ако не беше жената с мен щеше да стане голямо шоу!:( Направо полудях!
А пътя там си го познавам добре... и градинката м/у платната е равна.... Но жената ми върна акъла... Така ми се изкаше да мина отпред и да му набия едни кучкиии... Пък после щях да му мисля!;)

П.С. попипах под седалката за базуката ...ама някой пак беше подреждал и не я намерих в тъмното!:) ...и дистанционното за детонаторите нещо се прецака и им се размина.. по чудо!:)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 17:13 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 08 Ное 2005, 22:57
Мнения: 112
Местоположение: Бургас
И на мен се е случвало, обаче ми се ще да обърна внимание за едни други пирати- таксидджиите. Да ме прощават, зная че има много свестни хора между тях, ама крайно време е да им направят един полигон за да излъчат кой е по-по-най. То бива пилотски изпълнения, то лупинги, пируети еееее...Царете на пътя! Имат една любима маневра с врязване с калник, за да те подредят, прередят или не знам кво си,която веднъж, колкото и комична,толкова и трагична се оказа за так`сето. Значи, вреше се жълтуркото, ту в лявото платно-ту в дясното. Добре, отстъпих му място, нали ме подбутваше, че и скороста му беше бая голяма. Наближаваме светофар, хорицата се бяха вече наредили, ама за нашичкия място нямаааа. Викам си тоз слаломист се е прежалил! При последната врата явно щеката му се е огънала, щото като не можа да измести един Опел-Омега избра да измести едно БМВ на сотаджиите, та чак в средата на кръстовището да ги бутне-назначи ги за регулировчици набързо. Жална му майка, като видях охранителите/охранените/ момчета да излизат като от катапулт с палките в ръце. А на него миличкия му бяха изтекли водите, за да роди едно голямо мазно петно под прехапалия бронята си изкорубен преден капак. Не можах да видя развръзката "Ти на кой бе...", ама то е ясно а и трябваше да продължа, светна зеленото!? Та искам да завърша с това, че този жълт рояк колкото и да са добри драйвъри карат хора, не дюшеци. И че другите край тях не винаги са толкова внимателни за да им се наслаждават на майсторското каране. :? :( :o :D
С най-добри чувства!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 17:33 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
И аз имах подобно на Пламен преживяване в центъра на София по Цариградско шосе. С разликата че колите, джип и мерцедес едн зад друг бяха с светнинна индикация, и на отбивката за румънското аз се изстрелях вдясно за да завия и явно говедото в мерцедеса е проспало малко моята маневра (бях зад тях) и в последният момент тръгна да ме затваря, но аз бях вече почти наравно с него. Пламене познай, от 5-та, 3-та и хоп избягах това съгласувано с маневра вдясно до бордюра (добре че лентата на автобуса широка). Е като му излезнах отпред познай дали не пробвах как е АБС-а мамичката му жална, а и ми дойде вече отбивката, само чух как прескържа и видях как от задното ми огледало избяга вляво, явно не можеше да спре говедото недно. Добре че не се усети да не засече секунда по рано когато му бях на заницата, защото нямаше да мога да спра, тези гуми тигър са пълен ташак на мокро. Но поне предполагам си получи урока...

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 18:12 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 23 Яну 2006, 22:14
Мнения: 541
Местоположение: София
mariobg написа:
И аз имах подобно на Пламен преживяване в центъра на София по Цариградско шосе. С разликата че колите, джип и мерцедес едн зад друг бяха с светнинна индикация, и на отбивката за румънското аз се изстрелях вдясно за да завия и явно говедото в мерцедеса е проспало малко моята маневра (бях зад тях) и в последният момент тръгна да ме затваря, но аз бях вече почти наравно с него. Пламене познай, от 5-та, 3-та и хоп избягах това съгласувано с маневра вдясно до бордюра (добре че лентата на автобуса широка). Е като му излезнах отпред познай дали не пробвах как е АБС-а мамичката му жална, а и ми дойде вече отбивката, само чух как прескържа и видях как от задното ми огледало избяга вляво, явно не можеше да спре говедото недно. Добре че не се усети да не засече секунда по рано когато му бях на заницата, защото нямаше да мога да спра, тези гуми тигър са пълен ташак на мокро. Но поне предполагам си получи урока...


:lol: :lol: :lol: :lol:

Уроци за всички да има поне по 1

_________________
Dedra integrale май била:) ау и с Турбо


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 19:51 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
Tanuco написа:
Това със свободната продажба на оръжие е пълно безумие, надявам се и вие да го осъзнавате! ! !
Както ТИ можеш да си купиш пистолет, така и някой друг ще може да си купи и какво следва?! На всяко кръстовище ще има по 1 труп, щото някой се нервирал много. Айде мислете малко по-трезво, моля;)


Ми то вече лощите си имат патлаци :-x

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Мар 2006, 22:11 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2005, 01:32
Мнения: 769
Местоположение: София
Те лошите винаги са имали патлаци. Друг е въпросът доколко са законни, но ако целта ти е да имаш на всяка цена и ти можеш да се сдобиеш.....

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e.LE
Nissan Primera P11 2.0TD
http://www.verticalworldbg.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2006, 00:56 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 05 Окт 2005, 22:01
Мнения: 368
Местоположение: София
Tanuco написа:
Те лошите винаги са имали патлаци. Друг е въпросът доколко са законни, но ако целта ти е да имаш на всяка цена и ти можеш да се сдобиеш.....

без особени проблеми между другото :lol:

_________________
Изображение
Lancia Dedra 1.6.i.e 90ph

Някои живеят по правилата,други ги пишат!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2006, 16:57 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 01 Юли 2005, 15:20
Мнения: 233
Местоположение: София
Аз пък съм имал подобен случай в 3ч. през ноща се прибирам от Младост 4 към Дружба 1. Често укъснявам - приятелката ми живее там....
Разтоянието е малко, знам по кои кръстовища висят 'ушатите' и със загряването на автомобила времето ми на сухо често е 3,5 - 4 мин. :wink: ... Въпросната вечер не бързах чак толкова и след преминаването на 'рисковите' кръстовища около 'Деницата' скоростта ми достигна 100 - 110км. В бързо приближаващата се далечина, започнаха да очертават контурите на две явно по-големи, в последствие забелязах и доста квадратни джипа мерцедес. Вторият обаче не държеше линията на първия.... .. много гъзарско нема що.. :?
Моята реакция... Наближавайки вторият, по средата на пътя движещ се джип рискувах и настъпъх газта до дъно.
Понеже беше малко съмнително разминаването ми и започваше голямото нанадолнище се наложи почти в един момент да пусна халогени, дълги и пр. Он'я втория се дръпна леко и аз духнах пред тях малко ... Трябваше да намаля обаче, защото можеше да има Ушати... и така от 140км/ч преди второто спускане след като минах под Цариградското намалих към до около 100.. (Там пътя е сляп - Вторият наклон започва много рязко, не се вижда отпред, даже при 150 - 160 км/ч за високата ми Дедра се очертава преодоляване на земното притегляне :P ).
Да обаче ония ми ти п.....ти ми се лепнаха! :| Наложи да се пробвам да се отдалеча при положение, че ушатите ги нямаше... (А този път това не беше чак толкова хубаво) . ... и пак 140 надолу - онези отзад гледат... Сложно спиране :oops: веднъж пред дупките и кръстовищата в ниското до 100 и след това до 50 - 55 и после на втора хлъзгав объл десен, в който настъпването на газта кара Дедрата започва да губи траектория, но излизам от него две дължини пред 'дебелите' и вече бях щастлив :D . На правото пак започнаха да ме настигат, но недостиснал 100 започвах спиране за завой, който беше в кръстовище където ми се открива видимост и влизам с пълна газ в насрещното! Газ и надолу към езерото по неравен път по който съмнително някой знае по-добре разположението на дупките от мен, преминаване на дупчесто сляпо кръстовище с 120 8O .... Мутрагените с по-бързите джипове бяха вече бяха 5 и повече дължини.... 140 и отново спирам този път дълго и много защото свивах пред 8РПУ. 8)
Минавах бече бавно на втора през бабуните ограничавщи скоростта пред районното и видях в огледалото си как онези си отпрашиха направо без да ме следват.. И това беше.... ...въздишка... Аз си живея там през два блока! :wink:

_________________
/Delta HPE 1.6i 16v/
/Delta HPE 2.0 16v/
[img]http://piccolina.727.net/020729NEW/LANCIA,Maserati,Lamborghini/BEST9208_BetaMonte.jpg[/img]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2006, 17:02 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Транспортер 3! :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2006, 17:23 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Сеп 2005, 15:21
Мнения: 1503
Местоположение: София
Кара: Lancia dedra HF turbo integrale
Всичко е точно така.Дупки,завои,бабуни.И аз живея там и разбирам какво е станало. punk

_________________
Изображение

ИТАЛФЕСТ-2007 Драг с две шапки.
Lancia Dedra HF turbo integrale
Тоyota Rav 4


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2006, 22:26 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 23 Яну 2006, 22:14
Мнения: 541
Местоположение: София
моля те не си гледаи толкова често километража че някой път може да пропуснеш знак СТОП
ако караш в непознат квартал :lol: :lol: :lol:

_________________
Dedra integrale май била:) ау и с Турбо


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 2 [ 21 мнения ] Отиди на страница 1, 2  Следваща




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов