Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: как се прееба алтернатора
 Мнение Публикувано на: 11 Юли 2009, 19:21 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 03 Апр 2009, 23:13
Мнения: 91
Местоположение: София
Таа Павката съм от Смолян и съм пришелец в София :!: :D
И какво ми се случва?Излизам аз с едно момиченце, на срещичка,както и да е и си я закарвам до вкъщи,и се праим на дженталмен.Изпращам я до входа и после като се качвам в Делтата.Аха да запаля , неще.Лампичките светят ма като завъртим си4ко гасне и тва е.Побърках се, ко ти стана пък ся,викам щом светят тез лампички зна4и има некъв ток ,ше палим на скорост добре ,че беше нанадолнище :D и не бутах.Паркирам си я пред блока и гася,пробвам да запалим пак неще,викам отиде ми акомулатора, пак неочаквани разходи ,както и да е.На следващия ден си купувам един акомулатор и тръгвам за Смолян.По пътя обаче си спирам да си разделим една цигара с приятеля ми който бях взел с мен да му покажа красотата на Родопите и забелязвам ,че акомулатора ми е паднал и неще да си запали с ряс както обикновенно и си мисля, че не е зареждало както трябва ,защото валеше аз на чистачки , фарове ,халогенни ,вентилатора да ми духа :D и се успокоявам ,4е е нормално.Изключих си халогенните и вентилатора да понамалим консумацията.Прибирам се аз вкъщи ,хапвам на бързо и излизам да се видя с приятелите и решаваме да напраим няколко кръгчета из града нощно време с още 2 бегачки (БМВ 528i 240hp 86г. и Ауди 90 coupe 2.0i 115hp слаба работа тва ауди ям го без проблем :D )и кво се получава в един момент изгасват ми светлините и ми свети леко лампата на динамото ranting е.....х ти майката пак да се преебеш .Оставих я да работи като изклиучих вси4ки видове консуматори, вадя мултицета ,меря 12:46 волта и се вдига с по една стотна за 1 минута нямаше как да я заеба там и изчаках малко да позареди там колкото може. И на халогенни до сервиза на момчето с бавареца.Оставих я там да преспи и на другия ден отидох да видим кво ще и правим.Между другото не съм виждал кола с толкова удобен за ремонт алтернатор,свалих го за няма и 10 мин.,и кво да видим 3 извода от генератора тя била там с 2 фази като едната (средната) е прегоряла от слаба спойка и се е скъсала.Запоявам и връщам нещата по местата.Палим!И кво да видим 13:70 волата :mrgreen: друго пее.Язък за тоя акомулатор каде го купих ма нищо вече ще знаем :wink: Може и скучна да ви се е сторила ,но може и да ви помогне ако ви се случи нещо подобно :D

Поздрави ! :wink:


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов